8 listopada - XXXII Niedziela Okresu zwykłego

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 LISTOPADA 2020

1. Jutro Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, we wtorek Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła, w środę Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa, w czwartek Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika, w piątek Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Polskich Męczenników.

2. We wtorek - po Mszy św. wieczornej modlitwa za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

3. W środę Święto Narodowe - rocznica odzyskania niepodległości.

Dodatkowa Msza św. o godz. 9.oo.

4. W sobotę o godz. 17.oo modlitwa wypominkowa za osoby zgłoszone na rok 2020/21.

5. Przypominamy, że w tym roku przez cały listopad można uzyskać dla zmarłych odpust zupełny.

6. Młodzież z naszej Parafii chcąca przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania proszona jest o kontakt z ks. Markiem - informacje znaleźć można także na facebook’u parafialnym.

7. W obecnym reżimie sanitarnym w naszym kościele podczas Mszy świętych i nabożeństw przebywać może do 51 osób.

Wszystkich tęskniących za spotkaniem z Panem Jezusem w Eucharystii zapraszamy w ciągu tygodnia.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, o dystansie, o zasadzie dezynfekcji rąk oraz że Komunii św. udzielamy na rękę.