2 czerwca - IX Niedziela Okresu zwykłego

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

2 CZERWCA 2024

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nieszpory i Procesja Eucharystyczną z Litanią do Serca Pana Jezusa.

1. W poniedziałek Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, - w środę Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika, - w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

2. W poniedziałek po Procesji spotkanie Zespołu Charytatywnego.

3. W czwartek ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna i obrzęd poświęcenia wianków.

Wianki przygotowuje Zespół Charytatywny.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Tego dnia nie obowiązuje nas post.

O godz. 15.oo Koronka i możliwość spowiedzi, o godz. 17.oo Msza z udziałem dzieci w pierwszy piątek miesiąca..

5. W sobotę modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych o godz .17.oo.

6. 15 czerwca to rocznica konsekracji naszego kościoła. Z tej racji w niedzielę 16 czerwca organizujemy “Jarmark Jelonkowski”.

Prosimy o przynoszenie do zakrystii rzeczy, które mogą posłużyć jako fanty na loterii organizowanej przez Zespół Charytatywny zbierający w ten sposób fundusze na pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian.

7. Dzisiaj przed kościołami zbierane są ofiary do puszek na rzecz dokończenia budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

na początku każdej Mszy Św; w piątki 15:00-18:00