Samochody KIA z dodatkowym rabatem dla osób duchownych i instytucji kościelnych

źródło: https://ekai.pl/samochody-kia-z-dodatkowym-rabatem-dla-osob-duchownych-i-instytucji-koscielnych/

W bieżącym roku KIA Motors Polska kontynuuje specjalny program rabatowy dla księży, zakonników, instytucji kościelnych i osób świeckich zatrudnionych w instytucjach kościelnych. Dzięki współpracy z powołaną przez Konferencję Episkopatu Polski spółką PPU PORT osoby związane ze środowiskiem Kościoła Katolickiego mogą zakupić samochody marki KIA na specjalnych, bardzo preferencyjnych warunkach.

Program rabatowy daje szereg możliwości w osiąganiu specjalnych preferencji i korzyści związanych zarówno z zakupem samochodów marki KIA, jak również ich serwisem oraz zakupem części i akcesoriów. Oferta rabatowa dotyczy praktycznie całej gamy modelowej koreańskiego producenta. Atrakcyjne zniżki, sprawdzone rozwiązania, wygoda i oszczędność czasu – to najważniejsze korzyści dla klientów. Program skierowany jest do księży, osób zakonnych, katechetów świeckich, pracowników instytucji kościelnych, Caritas Polska oraz wielu innych instytucji kościelnych, które mogą zaciągać zobowiązania we własnym imieniu i na własną rzecz (kurie biskupie, seminaria, domy rekolekcyjno-wypoczynkowe, radiostacje, wydawnictwa i media).

Oferta zakłada dodatkowy rabat importera. Wielkość rabatu zależy od modelu samochodu.

Dokładne szczegóły programu można poznać u dealera KIA lub dzwoniąc do PPU Port tel. 22 635 77 58; (poniedziałek-piątek 9-16).

6:30 (nie ma w wakacje)
13:00 (nie ma w wakacje)
19:15 (nie ma w wakacje) (z udziałem młodzieży i studentów)

w wakacje - 15 min przed Mszą Św.